BANDO PLUS +

Hakkımızda

BANDO PLUS ; Konya İlinde Müzik ve eğlence sektöründe hizmet vermektedir.

 

Her türlü düğün, nişan, kına, açılış, davet, kutlama, sünnet düğünü, şenlik, festival, kurumsal etkinlik ve özel günlerde bandomuzla hizmet veriyoruz.

 

Geçen zaman içinde pek çok organizasyona katıldık. Gelecekte de bu sayısı çok daha yukarılara çıkarmanın çabası içindeyiz. Eğlenceleri monotonluktan çıkarıp, insanların unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağlamak, birinci önceliğimizdir. Plus Bando ekibinin tamamı profesyonel, eğitimli, genç ve dinamik kişilerden oluşmaktadır.

 

Bando Plus hizmet verdiği sektörde taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan ekibimiz, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Özel günleriniz ve diğer tüm organizasyonlarda, Bando Ekibimiz ve Mehter Ekibimiz zengin repertuarı eşliğinde organizasyonunuzu unutulmaz bir gün haline getirmek için hazırdır. Bizi tercih etmelisiniz çünkü etkinlik saatinden önce mutlaka yerimizi almış hazır bir şekilde bekliyor oluruz.

 

Son derece geniş yerli ve yabancı repertuara sahip olan grubumuz, ülkemizin her köşesine hizmet vermektedir..

 

Bando Plus Ekibi Profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır. Başta Türk pop müziğinin en hit şarkılarını bando cower yapmaktadır. Türkiye, Brezilya, İspanya, Latin Amerika, Afrika, Rusya ve Arap müziklerinin birbirinden eğlenceli parçalarına repertuarında yer vermektedir.

 

MİSYON; Hizmet verdiğimiz eğlence sektöründe, etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak...

 

VİZYON; Eğlence ve sosyal aktivitelerinizde Müzik grubuna ihtiyaç olduğunda, İsmimizin aranılan ve anılan bir grup olmasını sağlamak...